Nr katalogowy: 138

Ignacy PINKAS (1888-1935)

Nr katalogowy: 138

Scena obozowa z Czermoszna, 1934

autolitografia, papier; 23 x 31 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. na płycie p. śr.: CZERMOSZNO LIPIEC 1916 Ignacy Pinkas.