Nr katalogowy: 137

Kazimierz DZIELIŃSKI(1894-1955)

Nr katalogowy: 137

Braterstwo ognia, 1934

autolitografia, papier; 31 x 23 cm (w świetle passe-partout);
sygn. dat. i zatytułowana ołówkiem przez autora: K. Dzieliński 1934 Braterstwo ognia.