Nr katalogowy: 132

Henryk HERTZ BARWIŃSKI (1877-1970)

Nr katalogowy: 132

Porucznik Jan Skotnicki - malarz, 1916

litografia barwna; 24 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie p. d.: HB oraz miejsce i data l. d.: 1916