Nr katalogowy: 16

Grzegorz ŚMIGIELSKI (ur. 1960)

Nr katalogowy: 16

Napięte cięciwy, 2000

olej, płótno; 60 x 72 cm;
sygn. p. d.: GŚMIGIELSKI;