Nr katalogowy: 11

Andy WARHOL (1928-1987)

Nr katalogowy: 11

Motyl

litografia barwna, gruby papier litograficzny; 36 X 36 cm (wymiar kompozycji);
sygn. z płyty pod kompozycją: Andy Warhol oraz ołówkiem 82/100.