Nr katalogowy: 9

Arnold GRABONE (ur. 1896)

Nr katalogowy: 9

Pejzaż z rzeką

olej, płótno; 28,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Arnold Grabone;