Nr katalogowy: 165

Stanisław RACZYŃSKI (1903-1982)

Nr katalogowy: 165

Kraków, teka 10 drzeworytów

oprawa wydawnicza w formie albumu, 41 x 36 cm; drzeworyty na tincie,
każdy sygnowany ołówkiem przez autora.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł