Nr katalogowy: 44

Jan Erazm KOTOWSKI (1885-1960)

Nr katalogowy: 44

Przy karczmie, 1922

olej, płótno; 55 x 83,5 cm;
sygn. i dat. l. d. Jan Kotowski 1922.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł