Nr katalogowy: 42

Juliusz HOLZMÜLLER (1876-1932)

Nr katalogowy: 42

Studium trzech końskich głów, 1915

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 25 x 31 cm;
sygn. i opis. p. d.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł