Nr katalogowy: 40

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 40

Dziedzic na koniu, 1932?

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 21 x 27,2 cm;
sygn. l. d.: CzKw… / 1932 r. (? - sygnatura nieczytelna).
estymacja: 1 300 - 1 400 zł