Nr katalogowy: 38

Jakub Michał KASPROWICZ (1905-1975)

Nr katalogowy: 38

W drodze

olej , płótno; 69 x 99 cm;
sygn. l. d.: J.M. Kasprowicz
estymacja: 6 500 - 7 500 zł