Nr katalogowy: 14

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 14

Ekspertyza, 1971

piórko, tusz, tusz lawowany, akwarela, karton; 21 x 15 cm;
sygn. i dat. p. d.: 19 AU 71
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Cena oferowana 1 600 zł