Nr katalogowy: 7

Natan SPIEGEL / SZPIEGEL (1890-1942)

Nr katalogowy: 7

Ulica w Kazimierzu

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 46 x 60,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: N. Szpigel
estymacja: 20 000 - 24 000 zł