07 września 2023

Aukcja: 7 września 2023 (czwartek), godz. 19.00

WIRTUALNY SPACER PO WYSTAWIE PRZEDAUKCYJNEJ

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Kontakt w sprawie ofert:

Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

Bronisław CHROMY (1925-2017)

504
Kolarze brąz patynowany; 35 x 67 x 18 cm;
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
Cena sprzedaży 19 000 zł

Bronisław KRZYSZTOF (ur. 1956)

505
Bez tytułu, 2010 brąz; wys. 26,5 cm, podst. 6,5 cm; wys. z podstawą: 34 cm;
sygn. i dat. z tyłu rzeźby l. d.: B.K / 2010.
estymacja: 14 000 - 17 000 zł
Cena oferowana 11 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)

Mirosław BAŁKA (ur. 1958) - WYCOFANY

506
Dzwonek, lata 80. XX w. brąz; wys. 11 cm, szer. u podstawy: 13 cm.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)

507
Zwycięstwo brąz niklowany; 62,5 x 12 x 10 cm;
sygn. u dołu : monogram wiązany "MS", M. SIERPIŃSKI / W WA.
estymacja: 8 500 - 10 000 zł

Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)

508
Ona (wiosenne) brąz patynowany; 56,5 x 9,5 x 8 cm;
sygn. u dołu : monogram wiązany "MS", SIERPIŃSKI / W WA;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł

Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)

509
Skrzydło brąz, marmur; 38,5 x 8 x 7,8 cm;
estymacja: 3 800 - 4 500 zł

Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)

510
Trzy gracje brąz patynowany, marmur; 35 x 19,5 x 10 cm;
sygn. u dołu : monogram wiązany "MS";
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Stanisław ZAGAJEWSKI (1927-2008)

511
Ptaszek ceramika szkliwiona; wys. 27 cm;
sygn. ryte na spodzie: SZ (monogram).
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Monika Ewa WÓJTOWICZ (ur. 1990)

512
Cztery pory roku, 2022 technika własna, ekoskóra; wys. 40 cm, śr.: 45 cm;
sygn. z boku: … (monogram artysty).
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

513
Żółte miraże, 2022 technika własna, ekoskóra; wys.: 40 cm, śr.: 45 cm;
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

Apolinary Jan GAŁECKI (1924-2006)

514
Lampka nocna - typ nr 1318 metal; ok. 18 x 14 x 10 cm;
Polska, Stołeczne Zakłady Metalowe nr 2 Przemysłu Terenowego w Warszawie, projekt ok. 1963, lata 60. XX w.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

515
Lampa gabinetowa, lata 70. XX w. trzon ceramiczny, klosz szklany w kolorze pomarańczowym; wys. 53 cm, śr. u podstawy: 18 cm;
Zakład Porcelany Stołowej "KAROLINA" w Jaworzynie Śląskiej
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 400 zł

516
Wazon z falbaną szkło barwione w masie, warstwowe, matowe i przeźroczyste; wys. 58 cm, śr. podstawy 18 cm, śr. wylewu: 33 cm;
stan zachowania: ślady po szlifowaniu szczerby pr
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena oferowana 2 000 zł

517
Wazon szkło warstwowe, barwione w masie; wys. 34 cm, śr. podstawy 10,5 cm, śr. wylewu 23 cm.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

518
Komplet czterech foteli konstrukcja - metal, żyłka rotangowa; 74 x 65,5 x 51 cm.
Skandynawia, przełom lat 50. i 60. XX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł