Nr katalogowy: 382

Andrzej WAJDA (1926-2016)

Nr katalogowy: 382

Autoportret

litografia, papier; 21 x 16 cm (odcisk płyty), 37 x 27 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Andrzej Wajda (ołówkiem); l. d. nr: 24/30 (oł
estymacja: 1 600 - 1 800 zł