Nr katalogowy: 369

Serge POLIAKOFF (1900-1969)

Nr katalogowy: 369

Composition jaune, verte, bleue et rouge

litografia barwna, papier; 32,5 x 50 cm (wymiar grafiki), 38 x 56,5 cm (wymiar arkusza), sygn. p. d.: Serge Poliakoff (ołówkiem), opisana l. d.: 175/200 (ołówki
estymacja: 17 000 - 20 000 zł