Nr katalogowy: 361

Zygmunt RADNICKI (1894-1969)

Nr katalogowy: 361

Krajobraz z Grecji, 1963

olej, płótno; 35 x 74 cm;
sygn. p. d.: Z. Radnicki;
estymacja: 6 000 - 7 500 zł