Nr katalogowy: 357

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

Nr katalogowy: 357

Dom mokrych traw, 2021-2022

akryl, płótno; 90 x 80 cm;
sygn. l. d.: SV. (monogramem wiązanym ujętym w romb);
estymacja: 7 500 - 8 500 zł