Nr katalogowy: 352

Lucyna KUŚNIERCZYK (ur. 1936)

Nr katalogowy: 352

Z cyklu: Labirynty - „Labirynt pierwszy”, 2023

akryl, płótno; 55 x 71,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Lucyna Kuśnierczyk / 2023;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł