Nr katalogowy: 342

Stanisław BRZEZIŃSKI (1916-1967)

Nr katalogowy: 342

Kompozycja, ok. 1966

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie: Brzeziński / Kompozycja / 70x100 olej;
estymacja: 6 500 - 7 800 zł