Nr katalogowy: 339

Marian BESAGA (ur. 1980)

Nr katalogowy: 339

Z cyklu: Impresje muzyczne, L’aurore - Sonata N5

olej, płótno; 73 x 92 cm;
na odwrocie opis autorski: "Eug. YSAYE op.27.n 5 " / "L'AURORE" / SONATA N 5;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł