Nr katalogowy: 336

Andrzej KAPUSTA (ur. 1956)

Nr katalogowy: 336

Oddech LXVII, 2020

olej, płótno; 50 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: ANDRZEJ KAPUSTA / ODDECH L XVII / 2020.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł