Nr katalogowy: 329

Dariusz MILIŃSKI (ur. 1957)

Nr katalogowy: 329

Z cyklu: Strażnik Bajek, 2003

olej, płótno; 41 x 41 cm;
sygn. i dat. l. d.: D. MILIŃSKI03.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł