Nr katalogowy: 315

Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)

Nr katalogowy: 315

Piaski pustyni, 1962

technika własna, olej, płótno; 74 x 47 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ROMAN ARTYMOWSKI / 1962 / Kompoz. złoto - ugrowa / z Fakturą X / olej.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena oferowana 8 500 zł