Nr katalogowy: 340

Ryszard TOMCZYK

Nr katalogowy: 340

Bez tytułu (Biomy), 1983

akwarela, papier; 51 x 40 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: R.Tomczyk 83.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł