Nr katalogowy: 304

Marek RADKE

Nr katalogowy: 304

Tannenberg, 1990

akwarela, ołówek, papier; 15 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: m. radke 1990;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł