Nr katalogowy: 346

Yulia STRATOVICH (UR. 1989)

Nr katalogowy: 346

Foggy Mountains, 2020

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Foggy Mountains / Acrylic on canvas / 100 x 100 / 2020.
estymacja: 2 900 - 3 500 zł