Nr katalogowy: 335

Grzegorz ŚMIGIELSKI

Nr katalogowy: 335

Windsurfing, 2005

olej, płótno; 60 x 120 cm;
sygn. l. d.: G.ŚMIGIELSKI;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł