Nr katalogowy: 324

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.

Nr katalogowy: 324

Ulice Paryża,1937

olej, płótno; 58 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Paris / 37. L.N.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł