Nr katalogowy: 322

Józef MULARCZYK

Nr katalogowy: 322

Łodzie patrolowe w Łebie, 1976

olej, płótno; 60 x 70 cm
sygn. p. d.: J.MULARCZYK;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł