Nr katalogowy: 320

Henryk WÓJCIK (1920 - 2009)

Nr katalogowy: 320

Salwator w jesieni, lata 50-te XX w.

olej, płótno; 64 x 77 cm;
na odwrocie naklejka Towarzystwa Sztuk Pięknych w Krakowie.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł