Nr katalogowy: 314

Mirosław RUSINEK

Nr katalogowy: 314

Włoski poranek, 2014

olej, deska; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: MR (monogram wiązany);
estymacja: 2 000 - 2 400 zł