Nr katalogowy: 310

Mirosław RUSINEK

Nr katalogowy: 310

Południe, 2017

olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: MR (monogram wiązany);
estymacja: 3 300 - 4 000 zł