Nr katalogowy: 308

Jan ŚWIDERSKI (ur. 1913)

Nr katalogowy: 308

Pejzaż z Zawoi, z cyklu Jeden motyw, 198

olej, płótno; 47,5 x 52,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;