Nr katalogowy: 302

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

Nr katalogowy: 302

Pejzaż miejski, 1993

olej, płótno; 60,5 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d. Joniak.93;
estymacja: 20 000 - 24 000 zł