Nr katalogowy: 337

Halina CHROSTOWSKA

Nr katalogowy: 337

Głowa I, 1987

własna technika graficzna, barwna (litografia?), papier, 45 x 58,5 cm (kompozycja), 47 x 60 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu:
estymacja: 2 500 - 3 000 zł