Nr katalogowy: 306

Jarosław MODZELEWSKI

Nr katalogowy: 306

Życie, 1969

litografia, papier; 61 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: MODZELEWSKI 1969 (ołówkiem), l. d.: „ŻYCIE” LIT BARW. ODB. AUTORSKA (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł