Nr katalogowy: 304

Henryk OPAŁKA

Nr katalogowy: 304

Biały żar

litografia, papier, 49,5 x 57 cm;
opisany i sygn. u dołu: Biały żar Litografia 9/12 H. Opałka
estymacja: 1 000 - 1 500 zł