Nr katalogowy: 316

Tadeusz WLAZŁO

Nr katalogowy: 316

Czarodziej, 1984

olej, płótno; 73,5 x 51 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: TADEUSZ / WLAZŁO / 1984.
estymacja: 3 400 - 4 000 zł