Nr katalogowy: 303

Andrzej CISOWSKI (1962 - 2020)

Nr katalogowy: 303

Bez tytułu, 2007

olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A Cisowski / 2007.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł