Nr katalogowy: 343

Janusz ANTOSZCZYK

Nr katalogowy: 343

Opowieść oczywista, 2023

olej, płótno; 120 x 120 cm
opisany na odwrociu: J.ANTOSZCZYK / OPOWIEŚĆ OCZYWISTA'2023 / OLEJ/PŁÓTNO / 120/120 CM
estymacja: 5 300 - 6 400 zł