Nr katalogowy: 311

Mikołaj MALESZA

Nr katalogowy: 311

Szkoła mistrzów, 1988

olej, płótno; 100 x 130 cm;
na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA / OLEJ 100X130 / SZKOŁA MISTRZÓW - 88
estymacja: 17 000 - 21 000 zł