Nr katalogowy: 116

Agustín SALINAS Y TERUEL (1861-1928)

Nr katalogowy: 116

Hiszpanka

olej, płótno naklejone na płytę; 41 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: A. Salinas / Seville
estymacja: 4 000 - 5 000 zł