Nr katalogowy: 110

G. K. HANSEN XX w.

Nr katalogowy: 110

Pejzaż marynistyczny, 1938

olej, płótno, 65,5 x 52 cm,
sygn. i dat. l. d.: GK. HAnsen 38
estymacja: 1 000 - 1 200 zł