Nr katalogowy: 604

MANUFAKTURA NIEOKREŚLONA, XX W.

Nr katalogowy: 604

Lustro w porcelanowej oprawie

porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
drobne ubytki dekoracji plastycznej ramy (jedno skrzydełko putta, płatki kwiatów).
estymacja: 3 500 - 4 000 zł