Nr katalogowy: 129

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)

Nr katalogowy: 129

Typ wschodni, 1881

litografia, papier; 25 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na płycie l. d.: Tadeusz Ajdukiewicz / 1881.