Nr katalogowy: 48

Aleksander GRYGLEWSKI (1833-1879)

Nr katalogowy: 48

Pejzaż z pałacem, 1850

akwarela, ołówek, papier; 16 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat i opisana p. d.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena oferowana 3 300 zł