Nr katalogowy: 45

Stanisław FABIAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 45

Widok na Kurzą Stopkę zimą, 1923

akwarela, papier; 46 x 30,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. Fabijański 1923.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 200 zł