Nr katalogowy: 41

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 41

Chłopiec z koszem, 1916

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
44 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.:
JÓZEF RAPACKI 1916 r.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł