Nr katalogowy: 39

Monogramista JG, XIX w.

Nr katalogowy: 39

Góral grający na kobzie

ołówek, papier;
25,2 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i data l. d.:
JG 1865.

estymacja: 2 600 - 3 000 zł